Поїння птиці - один з найважливіших факторів, який необхідно враховувати при вирощуванні та утриманні пернатих. Якість і кількість води безпосередньо впливає на швидкість зростання та здоров'я птиці, а це означає, що Ваші витрати часу, праці  та кошти  можуть значно зменшитись за умови правильного вибору системи поїння.

                                                                                                                                                                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Витрата води залежить від багатьох причин. Враховувати необхідно температуру повітря (чим спекотніше, тим більше рідини споживає живність), температуру води, конструкція системи поїння форма та якість кормів (велике значення має вміст у кормах солей, протеїнів, клітковини) тощо.

   Ніпельна система поїння дозволяє значно полегшити Вашу працю, оскільки можна звести до мінімуму постійну присутність та спостереження за потребами птиці. Якщо Ваш вибір упав на систему ніпельного поїння, Ви знатимете, що птах залишиться сухим, що своєю чергою збереже поголів'я запобігши загибелі від переохолодження внаслідок намокання. Також перевага полягає в тому, що вода буде чистою, без сторонніх домішок. Ви зможете без особливих зусиль додавати у воду, при необхідності, вітамінні добавки, антибіотики, лікарські препарати.

 

 

                                                                                                                                                                               

   

 

 

 

 

Таку систему можна використовувати як при вмісті підлоги, так і при клітинному. Відрізняється простотою установки.

 Дуже важливо, що Вам не потрібно постійно підливати воду. Достатньо придбати місткість для води необхідного об'єму, приєднатися до централізованого водопостачання або насосної станції, можна використовувати місткості з механізмом поплавця.

   

   При складанні ніпельної системи поїння Вам знадобляться такі комплектуючі:

  • труба (може бути квадратна або кругла)
  • з'єднувачі (заглушки, розгалужувачі та інше)
  • комплектуючі для системи підвісу (для підлогового утримання та великих територій)
  • ніпельні поїння (іноді їх називають ніпелями, крапельницями), одна поїлка розрахована на 5-7 голів дорослого птаха або на 10-12 курчат
  • крапле збірник (чашки)
  • гнучкий шланг для підключення води (ПВХ)


   Щоб зібрати систему, Вам знадобиться зовсім небагато зусиль.

  Монтувати ніпельні поїлки на трубу можна самостійно, також є можливість замовити послугу монтажу. Всі інші комплектуючі збираються до системи досить швидко.