Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Вихідні: 10:00–15:00

0
Мій кошик

Гноєвидалення для свинокомплексів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

В даному розділі ми зібрали асортимент аксесуарів для самосплавної системи гноєвидалення. Зручність використання системи полягає в тому, що вона ідеально підходить для реалізації як у маленькому, так і великому свинарнику.

Дана система суттєво економить трудові витрати, а також час на прибирання приміщення, підтримує санітарно-гігієнічні норми та мікроклімат у приміщенні (зменшує вміст шкідливих отруйних газів у повітрі, таких як аміак та сірководень – оптимальний мікроклімат). Все це підвищує ефективність вирощування свиней.

 

Які переваги отримує людина під час встановлення даної системи гноєвидалення?

  1. Істотно економить трудові витрати, а також часу, не вимагає витрат на електроенергію.
  2. Встановлене один раз, система працює справно і безперебійно протягом тривалого часу.
  3. Покращує санітарно-гігієнічні норми та мікроклімат у приміщенні.
  4. Простота експлуатації.
  5. Невеликі витрати води.
  6. Використовується утримання різних вікових груп свиней.


Як монтується система?

  1. Перед монтажем заздалегідь потрібно спроектувати приміщення, і визначитися де будуть знаходитися гною ванни. Висота гнойових ванн має бути в межах 50-80 см. Над гнойовими ваннами встановлюється щілинна підлога, через яку відходи потраплятимуть у ці ванни. Всі ванни з'єднані з трубопроводом за допомогою сідл, або трійників, які закриваються гною пробкою. Пробки виготовлені з поліетилену та забезпечені прокладками із пористої гуми. Перед гною пробкою встановлюють приямок (це поглиблення які буде створювати завихрення потоку гною при цьому руйнуючи твердий плаваючий шар) довжиною 50 см і висотою мінімум 10 см.
  2. Приямок з'єднаний зі зливальним трубопроводом для випуску гною в колектор. По закінченні 2 тижнів гною ванну потрібно очистити від гною, за допомогою витягування гною пробки спеціальним гаком. Коли жижа скла пробку встановлюють назад, а канал заповнюють водою на 10 см щоб гній, що потрапляє, не висихав і утворювалася кірка.
  3. Вкладається центральна на подушку з піску, зазвичай діаметром 250 мм. Діаметр труби та розміри гною ванни ми прораховуємо індивідуально під замовника. Трубу укладають з ухилом 5 мм на метр, але не більше, у напрямку до гноєзбірників.
  4. Встановлюються сідла на трубопровід. Пізніше у гнойових ваннах заливається бетонна стяжка, з ухилом до горловини, робиться приямок.
  5. На протилежному боці від гноєприймача встановлюється повітряний клапан на кожну лінію.
  6. Щоб уникнути забруднення і пошкоджень від гідроудару, всі повороти і трійники повинні бути під 45 градусів.


Це лише невелика частина знань для загального розуміння про систему самосплавної періодичної дії. При замовленні продукції у нас ми допоможемо прочитати всі комплектуючі та спроектувати під Ваші потреби цю систему. Також ми супроводжуватимемо замовника з усіх питань пов'язаних з монтажем та експлуатацією системи гноєвидалення.

Гноєвидалення для свинокомплексів

Вгору