Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Вихідні: 10:00–15:00

0
Мій кошик

Мікрочашечні поїлки для птахів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Мікрочашкові напувалки — оптимальний вибір для утримання птахів у клітці та на відкритому повітрі

Мікрочашечні поїлки застосовуються для утримання молодняку ​​та дорослих особин різних видів пернатих: курей, бройлерів, перепелів, качок та гусей. Мікрочашкові напувалки для птахів можна підключати до автоматичної лінії напування в необмеженій кількості, що дозволяє ефективно застосовувати їх у підсобному та фермерському господарстві. Якісні мікрочашечні поїлки купити за вигідною ціною в Україні можна в нашому інтернет-магазині — здійснюється продаж моделей для курчат, перепелів, каченят, гусенят і дорослих птахів.

Принцип дії мікрочашечних поїлок

Мікрочашкові напувалки - це невелика ємність у вигляді чашки і механізму з пружиною, клапаном і патрубком для підключення до труби або шлангу. Вони працюють за таким принципом: у чашку надходить вода до встановленого рівня. Під її вагою клапан закривається та перекриває подачу води. Коли птах п'є воду, її рівень у чашці знижується, клапан відкривається, і надходить нова порція.

Мікрочашкові напувалки для птахів поділяються на такі види:

 • Бічні. За допомогою зручного кріплення вони надійно кріпляться на стінку клітки.

 • Двосторонні. Кріпляться до труби лінії напування. Птахи можуть підходити до поїлки, щоб напитися води, з двох боків труби.

 • З поплавцевим клапаном. Встановлюються на підставку. Вони мають два клапани: поплавковий подає воду, а розміщений на дні чашечки — дає їй стекти.

Мікрочашкові напувалки кріпляться до труби або шлангу водопроводу. Вони легко знімаються для санітарної обробки та періодичної дезінфекції слабким розчином марганцівки. Якщо їх не можна підключити до водопроводу, використовують бак з водою. Слід купити бак, об'єм якого розрахований з урахуванням питної норми свійських птахів: дорослій особині та молодняку ​​потрібно 0,5 л води на день.

Плюси мікрочашкових напувалок

Мікрочашкові напувалки мають такі істотні переваги:

 • Універсальність. Можна застосовувати для птахів, які утримуються у клітках та на відкритому повітрі.

 • Автоматична подача води у разі спустошення. Завдяки цьому мікрочашечні напувалки птахів завжди наповнені водою.

 • Невеликі розміри чашечки. Води в напувалці достатньо, щоб одна особина (доросла або молодняк) повністю вгамувала спрагу.

 • Стійкість. Чашечку з водою не зможуть перевернути ні дорослі птахи, ні молодняк.

 • Простота конструкції. Мікрочашкові напувалки зручно обслуговувати, а при необхідності їх можна відремонтувати.

 • Простий спосіб фіксації до стінки клітки.

Пернаті не товпляться біля мікрочашечних поїлок. Завдяки постійній подачі води, птахи після того, як нап'ються, спокійно відходять, поступаючись місцем біля напувалки іншим особам.

Мікрочашкові напувалки починають застосовувати, коли пташенятам виповнюється 10 днів, і продовжують протягом усього часу утримання дорослих птахів. За рахунок стійкого положення чашок пташенята не намокають, що оберігає їх від загибелі через переохолодження.

Зв'яжіться з нами! У нас можна купити різні моделі мікрочашечних напувалок у необхідній кількості за запланованою ціною.

Широкий асортимент

Мікрочашкові напувалки купити в Україні вигідно у нашому магазині:

 • у каталозі представлений величезний вибір моделей напувалок різних форм та розмірів від німецьких, китайських та турецьких виробників, а також комплекти, розраховані на певну кількість дорослих птахів чи молодняку;

 • для зручності вибору потрібного товару передбачено відразу три фільтри — за призначенням, ціною та країною-виробником;

 • мікрочашечні поїлки можна сортувати за назвою, популярністю та зростання вартості.

Зв'яжіться з нами! Ви зможете купити потрібні мікрочашкові напувалки для птахів та замовити доставку в будь-який регіон України

 

Вгору