Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Вихідні: 10:00–15:00

0
Мій кошик

Кормушки для свійської птиці

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Годівниці для свійської птиці: різновиди та основні вимоги

Годівниці для свійської птиці відрізняються за об’ємом, способом управління, вартістю і типом — для курей, бройлерів, перепелів, індиків, гусей, качок та пташенят. Пристрої з автоматичним керуванням видають порцію корму через заданий інтервал часу. Годівниці для свійської птиці можна купити в Україні в нашому інтернет-магазині. Ми здійснюємо продаж моделей всіх видів у широкому діапазоні цін.

Яким вимогам повинні відповідати годівниці для свійської птиці

До годівниці для свійської птиці висувають такі вимоги. Пристрої повинні:

 1. Не допускати втрат корму. Годівниці видають корм порційно. Лише після того, як пернаті склюють їжу, яка знаходиться в ємності, до неї надходить нова порція. Конструкція пристрою не дозволяє птахам тупцювати лапами по корму, випорожнюватись на нього або викидати на землю. Завдяки цьому запобігається його забруднення та зараження інфекціями.

 2. Мати оптимальний розмір. Годівниці для свійської птиці повинні забезпечувати всім особинам одночасний доступ до їжі, інакше сильні птахи відтіснятимуть від корму слабких. У годівницях прямокутної форми довжина на одну дорослу особину - 10-15 см, а в круглих - 2,5-3 см. Пташенятам потрібно вдвічі менше місця біля годівниці.

 3. Легке обслуговування. Насипати корм і чистити годівниці має бути зручно.

Купити годівниці для птахів домашніх в Україні за різною ціною для всіх видів пернатих можна у нашому магазині.

Типи годівниць для свійської птиці

Годівниці для свійських птахів бувають наступних типів:

 • Бункерні. Вони складаються з двох елементів: бункера та лотка. Бункер - ємність, в яку засипають корм і де він якийсь час знаходиться. Лоток - плоска ємність, у яку корм порціями сиплеться з бункера, щоб його клювали пернаті. Бункерну годівницю для свійської птиці варто купити, якщо немає можливості забезпечити щоденний догляд пернатих. До неї можна засипати корм на кілька днів. Однак необмежену кількість їжі може призвести до ожиріння свійської птиці. Тому пристрій - добрий варіант для пташенят і порід, не схильних до переїдання.

 • Лоткові. Вони відрізняються простою конструкцією і складаються з одного елемента - лотка з бортиками, що не дають висипатися корму назовні. Лоткову годівницю для свійських птахів можна купити з ґратами, що знімається та служить розмежувачем для пернатих. Крім цього, бувають моделі з декількома жолобками, щоби засипати в них різні корми.

Для пташенят виготовляють круглі лоткові годівниці під скляну банку - імітацію бункера. Однак для молодняку ​​та дорослих особин вони не підходять. Великий птах може перевернути годівницю і залишити все поголів'я без корму.

Годівниці для свійської птиці виготовляють із пластмаси та оцинкованої сталі. Крім цього, є комбіновані моделі, в яких лоток пластмасовий, а решітка, що знімається, виконана з оцинкованої сталі. Для сухих кормів підходить будь-який варіант, а для вологих – лише пластмасові вироби, оскільки мокрий корм входить у реакцію зі сталлю.

У нашому магазині можна купити модель будь-якої кількості свійських птахів, з потрібного матеріалу і за запланованою ціною.

Чому годівниці для свійської птиці варто купити у нас

У нашому інтернет-магазині вигідно купити годівницю для свійської птиці з кількох причин.

У нас представлені моделі найкращих українських, італійських, турецьких та китайських виробників з різною вартістю.

Для зручності вибору в каталозі передбачено одразу сім фільтрів:

 • вид свійських птахів;

 • тип годівниці;

 • об’єм;

 • матеріал;

 • країна виробник;

 • ціна;

 • метод управління.

Можлива доставка до будь-якого населеного пункту України.

Зв'яжіться з нами! У нашому магазині ви легко придбаєте годівницю для свійської птиці потрібного типу та габаритів.

 

Вгору