Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будни: 09:00–18:00

Выходные: 10:00–15:00

0
Мій кошик

Поїлки для Свиней

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Питна вода життєво важлива для свиней, і свіжа вода має бути доступна для свиней усіх вікових груп. Вибір правильної системи напування в кожному приміщенні має першорядне значення для здоров'я та благополуччя свиней і може мати велике значення для продуктивності ферми, що впливає на здоров'я, відтворення та зростання.

 Для молодих поросят, які вчаться пити, система повинна заохочувати таку поведінку, а системи для більш старих свиней повинні забезпечувати достатні точки доступу та потік води для задоволення потреб. Вода може подаватися через ніпельні напувалки або клапани або через чашки для пиття для зменшення втрат.

 Потреба води свинями залежить від: віку, маси тварини, її загального стану, умов мікроклімату в приміщенні, від складу та якості вживаних кормів.

Добова витрата (вживання) води у свиней різного віку приблизно становить 10% від їх маси тіла, або приблизно в 2,5 разів більше кількості корму, що з'їдається, при будь-якому типі годівлі, а особливо при годівлі сухими кормами - свині у великих кількостях споживають воду.

Поїлки для різних вікових груп тварин:

 • До 15 кг: коли у свиноматки більше поросят, ніж вона може прогодувати або мало молока, використовують напувалки-годівниці для штучного вигодовування.
 • Від 15 до 30 кг: в основному використовують чашкові напувалки для швидкого звикання вилучень до пиття води.
 • Від 30кг: встановлюють соскові, чашкові або рівневі напувалки необхідних розмірів і форм для зручності утримання свиней.


У свинарстві найчастіше застосовуються чашкові та ніпельні поїлки.

     

Маса тварини, кг До свиней для соскової напувалки, шт. К-сть свиней для чашкової напувалки, шт.
 До 10 10 15
10-30 10 15
30-50 10 15
50-100 8 12
>100 8 12

                                                                                 

Переваги ніпельних (соскові), чашкових поїлок для свиней:

 • постійна наявність води.
 • вода для тварин завжди чиста, без домішок.
 • можливість вводити дозовані ліки та вітаміни.
 • поїлки досить легко встановити та експлуатувати.

  Соскові (ніпельні) поїлки для свиней виготовлені з нержавіючої сталі з нержавіючим (без регулювання) або пластиковим з сіточкою (з можливістю регулювати подачу води) ковпачками та доступні в 3 різних розмірах, що підходять як для вилучень, так і для свиней.
 Принцип роботи соскових напувалок: при натисканні на робочу частину ніпель вода починає текти і тварини швидко привчаються пити з цих напувалок. При виборі треба враховувати, що витрата води в сосках вище ніж у чашкових напувалках.
 Проста установка: підключення ніпелю до труби з регулюванням по висоті на одну або дві напувалки, або до кріплення (кутника) на 45 або 90 з різьбленням ½ або ¾.

 Чашкові поїлки бувають з поліетилену, чавуну або нержавіючої сталі. У відділенні вилучень важливо вибрати простий принцип навчання для використання напувалки і тому вибирають саме ці напувалки - набравши в чашу трохи води тварина швидко звикає до пиття. Також із плюсів – мінімальні втрати води.
 Установка здійснюється прикручуємо до стіни або клітини та вкручуванням опускання (подовжувача трубки) з нержавіючої сталі.

Таблиця для прорахунку витрати води та рекомендовані параметри подачі води та висоти напувалок для свиней:

  Вага тварини, кг Витрата води в день, літр Рекомендована швидкість подачі води, л/хв Висота від підлоги чашкових поїлок Висота від підлоги соскових поїлок
Поросята 5 0,7 0,5 5-7 15
10 1 0,5 8-12 30-50
20 2 0,5-0,8 8-12 30-50
Відгодівля 20-30 3-4 0,5-0,8 15-20 40-55
30-80 4-8 0,8-1,2 15-20 60-75
80-120 8-10 0,8-1,2 15-20 65-80
Свиноматки   8-15 1,2-2 25-35 90
Кнури   10-15 1,2-2 30-40 90


Навіщо мені потрібні напувалки для свиней?

 • Це обладнання у свинарстві набагато спрощує роботу за доглядом за тваринами – все працює в автоматичному режимі – вода тече з напувалки лише тоді, коли свиня натискає на ніпель, це економить ваш час та гроші.

 

Важко встановлювати напувалки для свиней?

 • Монтаж напувалки не займає багато часу, потрібно мати кут з кріпленням або трубу з регулюванням (або без регулювання), опуск для чашкових напувалок – проведену воду зі свердловини або центрального водопроводу.

 

Скільки свиней обслуговує одна напувалка?

 • Соскові напувалки розраховані від 8 до 10 голів.
 • Чашкові в середньому від 12 до 15 голів.

 

Які напувалки краще ніпельні або чашкові?

 • Ніпельні напувалки набагато дешевші в ціні, але чашкові більш економні у витраті води. Обидва види напувалок виконують свою роботу - напоїти свиней.

 

Як замовити?

Замовити Ви можете на сайті. Або передзвонити Нам для консультацій щодо вибору товарів для свинарства. Забрати товар можливо у нас на складі, або відправимо на Вашу адресу для зручного отримання замовлення.

Вгору