Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Вихідні: 10:00–15:00

0
Мій кошик

Перощипальна машина

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Принцип роботи перознімних машин ґрунтується на силі тертя між оперенням птаха та гумовими бильними пальцями. Білі пальці, які встановлені всередині барабана перощипальної машини під впливом відцентрової сили, видаляють пух і пір'я, не деформуючи шкірний покрив птиці. Як результат на виході ви отримуєте обскубані тушки без пошкоджень.

  Перощипальні машини або як часто кажуть у народі перодерка, потрібно підбирати під тип птаха. Якщо машинка створена для зняття пір'я бройлера, то вона комплектуються відповідними бильними пальцями, які заточені на скубку бройлера, (пальці в залежності від виду птахів відрізняються по довжині, товщині, жорсткості.), також підібрані оптимальні оберти і діаметр барабана, розміщення пальців. Іншими словами якщо машина створена для обскубування курей, то вона добре буде їх обскубувати, але якщо в цю машину кинути тушку перепела, то її просто розірве.

Переваги Перощипальних машин:

  • Економить сили та час витрачений на скубку птиці вручну.
  • Ви отримуєте швидкий, гарантовано якісний результат щипку тушок.


 Продукція доступна для замовлення у нас на сайті як поштучно, так і гуртовими партіями. Завдяки цьому з нами вигідно працювати як представникам бізнесу, так і приватним особам. Будемо раді одноразовій та довготривалій співпраці. Для отримання кваліфікованої консультації або для погодження умов дропшипінгу, зв'яжіться з нашими співробітниками у телефонному режимі. Заявки також приймаються безпосередньо через цей сайт.

Вгору