Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Вихідні: 10:00–15:00

0
Мій кошик

Кроликівництво

Грамотно підібране обладнання для кролівництва в Україні допомагає утримувати тварин у максимально сприятливих умовах. Щоб забезпечити ріст і плодючість кроликів, потрібно турбуватися про їхнє харчування та питний режим. Сучасні годівниці та напувалки забезпечать постійний доступ до харчування та води, цим економлячи Ваші зусилля.

Пропонуємо до Вашої уваги якісні міні-ферми, клітини, годівниці, напувалки та інше обладнання для вирощування кролів на м'ясо.

 

Устаткування для кролівництва в інтернет-магазині відповідає потребам фермерів. У нашому каталозі зможете знайти обладнання високої якості за найоптимальнішими цінами. Зазначені характеристики повністю відповідають дійсності. Усі запропоновані товари відрізняються екологічно чистим матеріалом – це важлива функція.

Щоб зробити раціональне придбання обладнання для кролівництва, визначтеся з параметрами ферми. Усі важливі нюанси важливо передбачити заздалегідь.

Забезпечуйте тваринам гарний догляд, правильне харчування та комфортне проживання та прибуток ферми примножиться! Наші досвідчені консультанти завжди прийдуть на допомогу та порадують цінними порадами!

Вгору