Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Вихідні: 10:00–15:00

0
Мій кошик

Штучне вигодовування поросят

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

    

Коли у свиноматки великий приплід поросят, їй складно вигодувати все потомство через низку причин. Значні причини: це нестача молока чи сосків. Бувають рідкісні випадки, коли свиня, спорожнившись, помирає і з новонародженими поросятами не знають що робити.
 Щоб уникнути втрат у поголів'я, і ​​як слідство збільшити прибуток, на сайті представлене обладнання для штучного вигодовування поросят:

  • Відро-поїлка на 6 сосок – добре підходить для одноразового підживлення. Найкраще розводити сухе молоко або вітаміни, мінерали, ліки на одне вигодовування для уникнення бродіння, псування.
  • Поїлка з баком на 5 літрів - також хороша для випоювання, пропоївання тварин. Застосування сухого молока або вітамін, мінералів, ліків на одне вигодовування, щоб уникнути бродіння, псування.
  • Коритце до стіни, годівниці для кріплення до підлоги - використовують для сухого або мокрого підживлення маленьких поросят.
  • Верстат (Годівля-поїлка) для штучного вигодовування поросят – призначений для повної або часткової заміни свиноматки. Суміш усередині верстата завжди тепла - що сприяє кращому поїданню корму. З постійною циркуляцією - для уникнення застою молока і через псування. Майже немає втрат через лоток під сосками, в лоток також можна насипати сухі суміші.

 

Вгору