Ніпельні автонапувалки є одними з найбільш популярних видів автоматичних напувалок у сучасному фермерстві. Вони універсальні та підходять для більшості тварин, у тому числі для свиней, поросят та свиноматок.

Вони стали популярні ще й тому, що мають безліч різних переваг:

  • стійкість;
  • безпека у використанні;
  • міцність;
  • здатність тривалий час зберігати чисту воду;
  • захист від замерзань у холодну пору року;
  • простота обслуговування.
  •  Крім того, вони здатні регулювати інтенсивність та обсяг необхідної кількості води, а також ведуть точний підрахунок витрат її споживання.

Чому для свиней потрібен безперебійний доступ до водних ресурсів?

Будь-який фермер знає, що вода – це потреба для тварини. Якщо без сухого корму поросята і свині можуть протриматися якийсь період, без води точно немає. Її відсутність або недолік швидко призводить до різних порушень в організмі, а іноді навіть до смерті. Крім того, продуктивність і вживання корму свинями безпосередньо залежить від кількості води, що вживається.

Якщо доступ до води обмежується, то вживання сухого корму автоматично падає, що призводить до уповільнення розвитку та відгодівлі тварин.

Потреба об'єму води, що вживається, безпосередньо залежить від ваги свині, її віку і стадії репродуктивності, навколишнього температурного режиму.

Чому варто вибрати ніпельні напувалки?

Сучасні фермери мають величезний вибір різних напувалок. Але багато хто використовують саме ніпельну систему напувалок. Такий вид систем досить недорогий, при цьому дуже функціональний. З їхньою допомогою легко підтримується гігієна води.

Особливо їх застосування рекомендується для поросят та свиней на відгодівлі. Оптимальними вважаються напувалки, висота яких може легко регулюватися.

Якщо цього зробити не можна, тоді слідкуйте за коректною установкою обладнання. Так як напувалки повинні розташовуватися так, щоб тварини могли пити чисту воду з трохи випрямленою шиєю (це допомагає знизити загальну витрату рідини).

У разі відгодівлі або однофазному вирощуванні найчастіше доводиться шукати компроміс у розташуванні конструкцій. У цьому випадку ніпельні напувалки – найкращий варіант, тому що їх конструкція дає можливість змінювати дистанцію.

Ніпельні напувалки для поросят та свиней та інші комплектуючі, Ви можете відразу купити у нас на сайті.